0948 414 977 sibeka@sibeka.sk

Hliníkový plot NOVA

Hliníkový plot NOVA

Dizajn ako žalúzia

Okenicový plot s označením NOVA je najpredávanejší hliníkový plot v našej ponuke. Hliníková lamela pripomína vzhľad vonkajších žalúzií, ktoré sú pre dnešné novostavby veľmi obľúbené. Vďaka tvaru lamely môžete zvoliť plot celkom nepriehľadný alebo s väčšou medzerou môže byť priehľadný. Štandardne sa plot vyrába v horizontálnom uložení, ale sme schopní inštalovať výplň do hliníkového rámu a vďaka tomu uložiť lamely vertikálne. Maximálne rozmery okenicového plota sú až š. 6.000 x  v. 6.000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkové plochy používame rôzne typy vystuženia pre dokonalú pevnosť vášho plota.

Aká je cena moderného hliníkového plotu?

Cena závisí od mnohých parametrov, ako je rozmer (šírka x výška), prevedenia, farby, ovládania a ďalšieho príslušenstva. Kvalitná hliníková brána má vyššiu obstarávaciu cenu, ako napríklad oceľová brána s povrchovou úpravou pozinkovaním, ale jej nespornou výhodou je stálosť materiálu a žiadne ďalšie investície na jej údržbu.

Na vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky si vyberte vzor a farebné prevedenie z našej ponuky, uveďte základné údaje /miesto realizácie, výšky a šírky jednotlivých elementov/ a zašlite nám mail cez kontaktný formulár.

 

 

 

Farby

farby RAL farby RAL
príplatkové farby príplatkové farby

Doprava Slovensko

Vypracujeme Vám cennovu kalkuláciu.

Podpora A KVALITNÉ SLUŽBY

Osobitý prístup k zákazníkovi, spoľahlivý a profesionálny tím, promtnosť jednania.

Overení dodávatelia

Záruka vysokej kvality.

Obsah košíka

Objednávka neobsahuje položky.

Pokračovať v nákupe

Vyhľadávanie

Nájdený tovar:
Menu
Kategórie
Používaním stránok prevádzkovateľa SIBEKA GROUP s. r. o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.