0948 414 977 sibeka@sibeka.sk

Obklad VASPO STONE

Hlavným produktom je výroba dokonalej imitácií prírodného kameňa najvyššej kvalite na trhu. Firma od svojho vzniku využíva jedinečnú vlastnú technológiu, vlastný vývoj ako aj vlastný návrh finálneho vzhľadu obkladu. Výrobný proces je časovo i pracovne pomerne náročný, ale len vďaka tomu sa dosahuje vysoká vernosť napodobenia pri súčasnom zachovaní výborných technických vlastností. Výsledný farebný efekt na povrchu je rovnaký po celom priereze, čo garantuje takmer neobmedzenú farbostálosť, životnosť a to spolu so zobrazením i najjemnejších kapilár dokumentuje jedinečnosť použitej technológie.

  • Krédom a motiváciou spoločnosti VASPO je prinášať zákazníkom cenovo prijateľnú a technicky dokonalejšiu náhradu prírodného kameňa, ktorý svojím výzorom pripomína odveké spojenie človeka s prírodou

                                                       ​

Už 38 rokov sa ako rodinný podnik snažíme zhmotniť našu ideu o dokonalej imitácii prírody ktorá je pre nás nevyčerpateľnou inšpiráciou a iniciátorkou snahy k neustálemu vývoju. Snažíme sa o čo najvernejšie napodobenie rozmanitostí prírodného kameňa. Úspech firmy však nie je založený len na našich finálnych produktoch ale hlavne na všetkých, čo sa priamo i nepriamo zúčastňujú na napredovaní firmy teda nenahraditeľný ĽUDSKÝ FAKTOR. Pri práci zo všetkými našimi zamestnancami, partnermi a zákazníkmi sa spoľahnite na dodržovanie základných hodnôt našej spoločnosti.


 

Doprava Slovensko

Vypracujeme Vám cennovu kalkuláciu.

Podpora A KVALITNÉ SLUŽBY

Osobitý prístup k zákazníkovi, spoľahlivý a profesionálny tím, promtnosť jednania.

Overení dodávatelia

Záruka vysokej kvality.

Obsah košíka

Objednávka neobsahuje položky.

Pokračovať v nákupe

Vyhľadávanie

Nájdený tovar:
Menu
Kategórie
Používaním stránok prevádzkovateľa SIBEKA GROUP s. r. o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.