O nás

Tie najkrajšie ploty, dlažby, obklady a celý sortiment záhradnej architektúry pre Vás tak znie náš cieľ a preto Vám ponúkame naše PLOTCENTRUM. Vašu spokojnosť a harmóniu, chceme dosiahnuť našou ponukou výrobkov, službami, prístupom k Vám, aby sa Vaše sny o živote bez hraníc, stali skutočnosťou s našimi plotmi, ktoré jediné vyznačujú Vaše skutočné hranice. My nerobíme nič iné, iba myslíme nato, ako by sme Vám ponúkli čo najlepšie výrobky. Špecializácia na výstavbu plotov, nám umožňuje získavať obrovský náskok, ponúknuť to najlepšie. Vy si to zaslúžite, a preto požadujete to najlepšie!

Čo Vám ponúkame?

Kvalitné štiepané oplotenia
Moderné oplotenia spoločnosti JONIEC Vám zaručia dlhodobú kvalitu a širokú škálu farebných odtieňov. Farebné odtiene zo série Multicolor sú jedinečné svojou farebnou originalitou.

Široký sortiment zámkových a terasových dlažieb
Dokonalý vzhľad vášho dvora zaručí výber našich dlažieb od spoločnosti BRUK-BET.

Obkladový a dekoračný kameň
Výnimočnosť inšpirovaná prírodným kameňom.

Pozinkované kované oplotenia vyrobené presne na mieru
Podľa Vaších predstav Vám vyrobíme kované výrobky presne na mieru!

Poplastované pletiva a zvárané panely
U Nás si vyberiete aj záhradné pletiva a panely, ktoré Vám zabezpečia ekonomické riešenie oplotenia.

Naši partneri

JONIEC

Prezentované oplotenia sú vyprojektované vo firme JONIEC a vyznačujú sa precíznosťou vyhotovenia ako aj vysokou estetikou.
Firma JONIEC široký sortiment prvkov malej architektúry, uplatniteľnej pri budovaní záhrad a parkov, oporných a okrasných múrov, pri spevňovaní svahov a násypov.

BRUK-BET

Spoločnosť Bruk-Bet je na trhu viac ako 30 rokov a je jedným z popredných výrobcov betónových výrobkov v Poľsku. Vysokú priečku medzi inými výrobcami si zabezpečila vďaka používaniu pionierskych inovácií v oblasti vzorov a sortimentu, a taktiež najvyššej kvalite výrobkov, potvrdenej mnohými certifikátmi a oceneniami.

BRAMEX

Spoločnosť BRAMEX sa špecializuje na výrobu kovaných oplotení, brán, balkonov a zábradlí. Pri ich spracovaní, používame ručné kovanie alebo tradičné remeselnícke metódy. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť jedinečné vzory, prispôsobené k Vašim potrebám.

Používaním stránok prevádzkovateľa SIBEKA GROUP s. r. o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.