0948 414 977 sibeka@sibeka.sk

Kované ploty a zábradlia

KOVANÉ PLOTY ušité na mieru!!!!

Ponúkame Vám kované ploty a kované zábradlia v spolupráci so spoločnosťou BRAMEX.

Naše kované ploty a zábradlia sú ručne kované alebo lisované z kovu za použitia tradičných metód. Týmto spôsobom môžeme vytvoriť originálne návrhy. Okrem toho poskytujeme komplexné poradenstvo a profesionálne služby.

Individuálny prístup ku každému klientovi a rozsiahle skúseností našich remeselníkov podporované mnohými rokmi odbornej praxe nám umožňuje, aby spĺňali požiadavky zákazníkov a dosahovali  uspokojivé výsledky.

Firma Bramex má k dispozícii stovky  vzorov kovaných  plotov, zábradlí a brán. Ak vezmeme do úvahy požiadavky našich zákazníkov v súlade s ich želaniami, vieme tiež navrhnúť  originálne projekty na základe uvedeného vzorca. Kované ploty si môžete priam doslova navrhnúť  podľa vašej predstavy a fantázie.

Ponuka zahŕňa celú škálu farieb RAL (podľa zákazníka). Všetky naše kované ploty a  výrobky sú dostatočne chránené proti agresívnym látkam, takže naše ploty, brány a ďalšie kované diely majú dlhodobú záruku. Pre tento účel sme použili technológie vhodné k ochrane proti korózii, ako je zinkovanie, práškovanie alebo nástrek.

Naša ponuka zahŕňa moderné zábradlia rôzneho druhu. Okrem predaja, zaoberáme sa aj ich profesionálnou montážou. Vďaka nášmu tímu kvalifikovaných odborníkov, uskutočňujeme služby s najvyššiu kvalitou. V našej práci bazírujeme na tradičných metódach umeleckého kováčstva, pričom zohľadňujeme priania zákazníkov. 

Bramex

Doprava Slovensko

Vypracujeme Vám cennovu kalkuláciu.

Podpora A KVALITNÉ SLUŽBY

Osobitý prístup k zákazníkovi, spoľahlivý a profesionálny tím, promtnosť jednania.

Overení dodávatelia

Záruka vysokej kvality.

Obsah košíka

Objednávka neobsahuje položky.

Pokračovať v nákupe

Vyhľadávanie

Nájdený tovar:
Menu
Kategórie
Používaním stránok prevádzkovateľa SIBEKA GROUP s. r. o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.