Plastové ploty RENOL

Plastové ploty RENOL

Bezúdržbové plastové ploty v reálnych odtieňoch dreva.

Ak preferujete moderný dizajn dreveného plotu, avšak bez nutnosti opakujúcich sa náterov, ponúkame Vám Plastové ploty RENOL. Ploty sú určené predovšetkým pre zákazníkov, ktorí požadujú bezúdržbový plot.

Výhodou systému plotových prvkov a komponentov je nielen ich tvarová a farebná stálosť, ale aj odolnosť voči UV žiareniu. Plastové profily sú vyrábané technológiou vytláčania z húževnatého PVC s dlhou životnosťou a vynikajúcou poveternostné odolnosťou. Rovnaký materiál sa používa aj na výrobu profilov plastových okien.

Plotové profily sú opatrené vysoko kvalitné exteriérovou fóliou v reálnych dekoroch dreva. V ponuke nájdete tiež biely UV stabilizovaný profil.  V našej ponuke nájdete 3 typy profilov

profil typu 70 × 22 mm,  profil typu 100 × 30 mm,  profil typu 50 × 25 mm

Plotové profily ponúkame v dĺžke 6 m, ale možno ich na základe požiadaviek zákazníkov rezať na požadované dĺžky. Jednotlivé diely plotové polia môžu byť zakončené rovným krycím viečkom v zodpovedajúcom odtieni. Systém dutých plastových profilov slúži predovšetkým na montáž ľahkých plotových stavieb. Možno ho tiež použiť na výrobu balkónov, zábradlí, pergol, lavíc, rôznych stien, ohrád a prístreškov. Montáž stavby plota je jednoduchá a rýchla s minimálnou náročnosťou na priestor, vybavenie náradím a odbornosť montážnikov.

cid:image003.jpg@01D1ED92.295FD710

 

 

Ploty

Doprava Slovensko

Vypracujeme Vám cennovu kalkuláciu.

Podpora A KVALITNÉ SLUŽBY

Osobitý prístup k zákazníkovi, spoľahlivý a profesionálny tím, promtnosť jednania.

Overení dodávatelia

Záruka vysokej kvality.

Obsah košíka

Objednávka neobsahuje položky.

Pokračovať v nákupe

Vyhľadávanie

Nájdený tovar:
Menu
Kategórie
Používaním stránok prevádzkovateľa SIBEKA GROUP s. r. o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.