0948 414 977 sibeka@sibeka.sk

DOX 20/200 podhrabová doska

13,08 € /ks

Betónové dosky sa používajú na vytváranie podmúrovky panelového alebo pletivového oplotenia. Spolu sa spojovníkomtvoria základ plotu. Môžu…

Kategórie: Ploty, Podhrabové dosky, Podhrabové dosky Séria/Značka: Joniec Záruka: 24 mesiacov

Betónové dosky sa používajú na vytváranie podmúrovky panelového alebo pletivového oplotenia. Spolu sa spojovníkomtvoria základ plotu. Môžu byť tiež použité na iné ploty ako múrik medzi stĺpikmi. Vyrábame dosky plnéalebo profilovanés výškou 20 cm alebo 25 cm.

Použitie podhrabových dosák pre stavbu oplotenia je skvelým spôsobom, ako výrazne znížiť čas a náklady na jeho výstavbu. Podhrabové dosky sú dimenzované tak, aby sa mohli kombinovať so všetkými komerčne dostupnými plotovými panelmi z kovu, dreva, PVC, apod. Dosky majú tiež veľké využitie pri stavbách plotov  z pletív.Betónové spojovníky sa používajú na osadzovanie betónových dosák  v múrikoch panelového alebo pletivového oplotenia. Produkujeme rovné a rohové spojovníky s výškou 20cm alebo 25 cm. novinkov na trhu sú podhrabové dosky s výškov 30 cm. Dosky sa vyrábajú v seriach : classic, slim, massive, eco a basic. Už nemusíte míňať peniaze za drahé výkopové práce a množstvo betónu. Podhrabová doska Vám prácu uľahči a ušetrite peniaze za výstavbu Vášho oplotenia.

Odporúčame

Ploty

Doprava Slovensko

Vypracujeme Vám cennovu kalkuláciu.

Podpora A KVALITNÉ SLUŽBY

Osobitý prístup k zákazníkovi, spoľahlivý a profesionálny tím, promtnosť jednania.

Overení dodávatelia

Záruka vysokej kvality.

Obsah košíka

Objednávka neobsahuje položky.

Pokračovať v nákupe

Vyhľadávanie

Nájdený tovar:
Menu
Kategórie
Používaním stránok prevádzkovateľa SIBEKA GROUP s. r. o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.